Aktuality

Jarní slavnost se opět povedla. Děkujeme duu Ketči a Páji za organizaci, originální nápad, nepřekonatelné ztvárnění babky kořenářky a poutavých aktivit pro děti. Také jsme se rozloučily s neuvěřitelným počtem 16 dětí, které odchází ke konci tohoto školního roku. A přejeme jim na cestě do světa mnoho úspěchů.

Máme radost, že o naši Školku neškolku je velký zájem a byl toho také důkazem Den otevřených dveří, který se konal v pondělí 17. 4. Pokud vás zajímá, jakým postupem vybíráme nové děti, podívejte se do Kontaktu na našich webových stránkách do souboru Bodové hodnocení.

Ježíšek tento rok navštívil taky Školku neškolku. Nadělil jí výukovou kuchyňku, ve které se děti budou učit hospodařit s vodou a názorně si ukážou, jak funguje omezenost zdrojů. Kuchyňka bude propojena se systémem záchytu dešťové vody a její odpadní voda poslouží závlahou pro záhony v zahradě. Děti budou mít přirozeným způsobem omezené čerpání vody...

Školka neškolka slaví II. narozeniny od otevření a vplouváme do třetího roku. Jak bychom mohli tento uplynulý rok shrnout. Krátce. Podařilo se nám vybudovat nové zázemí, ustálil se nám systém a velmi nás těší převeliký zájem o naši Neškolku. Děkujeme sponzorům, bez kterých by to nešlo a také rodičům. Skvělá práce je také na straně našich průvodkyň....

Máme tady září a s ním i nové děti. Kapacita je zcela naplněna. Na jednu stranu nás to velmi těší, na druhou stranu bychom chtěli vzít všechny. Máme před sebou spoustu plánů a těšíme se na aktivity s dětmi.

V době, kdy byla Školka neškolka zavřená z důvodu vládních opatření, se i tak naše děti zúčastnily výtvarné soutěže s dopravní tématikou (nakresli rally nebo ulice není hřiště). Vynikající první místo získala Michaela Horáková a Matěj Sekanina, dále pak druhé místo Michaela Horáková. Dětem gratulujeme.

Zveme rodiče a děti na vánoční ukončení. Pro bližší informace nás kontaktujte na tel. čísle 731 516 878.

Těšíme se hlavně na děti. Těšíme se také na realizace, které nás čekají. Budeme stavit nové zázemí. Rozšířili jsme náš tým o novou průvodkyni. Dětí nám přibývá. A máme radost z toho, že se vám naše Školka neškolka líbí.

Školka neškolka, Všechna práva vyhrazena 2019
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky